PIMLIFEVISION 100ml

Proizvođač:
Vrijeme isporuke: U SKLADIŠTU
Ocjena: ( 16 ocjena )
CIJENA (S PDV): 175.00

NOVO

PRODUKT IMUNITNEJ MODULÁCIE

 

Viac, ako pozitívna osobná skúsenosť je to, čo Vám prinášame v produkte PIM.

Je vhodný na použitie pri potrebe imúnnej rehabilitácie, na regeneráciu tkanív a omladzovanie celého organizmu, a taktiež ako doplnkový prostriedok pri liečbe rôznych druhov ochorení.

Onkologické ochorenia

Zhubný nádor - je taký druh nádoru, ktorého vlastnosti sú pre existenciu organizmu najčastejšie veľmi nebezpečné. Je charakteristický prítomnosťou nekontrolovateľne sa deliacich buniek, ktoré majú tendenciu k prerastaniu z prvého nádorového ohniska do priľahlých tkanív a metastázovaniu do jednotlivých orgánov.

Zhubné nádorové bunky sú bunky, ktoré stratili svoju tkanivovú špecifickosť a nadobudli schopnosť nekontrolovaného rozmnožovania sa a metastázovania. Sú charakteristické  zrýchleným metabolizmom, majú sklony k rýchlemu deleniu, nízku bunkovú stabilitu  a vysoké percento prítomnosti intenzívne sa deliacich buniek v celkovej mase zhubného nádoru. Takéto bunky sú schopné produkovať látky potláčajúce protinádorovú imunitu- špeciálne toxíny a látky, ktoré indukujú intenzívnu antiogenézu (proces tvorby nových krvných ciev) v nádore, a taktiež sa dokážu vyhnúť imunologickej kontrole pomocou oklamania imunokompetentných buniek.

Prevencia ochorení

Prevencia spočíva v predchádzaní vzniku ochorení v organizme prostredníctvom obnovenia funkcií imunitných nádorov a ich imunitných odpovedí. Uskutočňuje sa cestou pôsobenia modulovanej molekuly iónovopólovej modulácie. Iba v takom stave imunitný systém nadobudne svoju plnú kontrolu nad funkciami organizmu a pomáha zabrániť vzniku ochorení, zvlášť onkologických. 

Regenerácia tkanív   

Regenerácia tkanív prebieha na základe vzájomného vplyvu molekulárno-iónovopólovej modulácie, receptornej apoptózy i v nastavení funkcie imunitného systému.

Omladenie organizmu

Omladenie organizmu sa uskutočňuje prostredníctvom vzájomného vplyvu molekulárno-iónovopólovej modulácie na bunky organizmu. Pri tom prichádza k spomaleniu prepínania dospievajúcich génov mobilnými genetickými elementmi, a taktiež k spomaleniu zapínania týchto génov pri spustenom genetickom programe starnutia.

 

Dávkovanie produktu

Exkluzívny výrobok Výživový doplnok PIMLIFEVISION sa dávkuje podľa inštrukcie v návode. Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečný.

 

Kontraindikácia

Nepoužívať počas tehotenstva a laktácie (pri kojení dojčiat).

 

Skladovanie

Skladovať pri izbovej teplote. Na suchom, tmavom, pre deti nedostupnom mieste. Čím ďalej od elektrických spotrebičov. Vo vertikálnej pozícii fľaštičky. 

 

V každých 100 ml: Prírodný kofeín (coffee naturalis) - 0,22g; čierne korenie (piper nigrum) - 0,04g; čistotel (chelidonii herba) - 0,04; brezové púčiky (betulae gemmae) - 0,04g; palina horká (artemisia absinthii herba) - 0.03g; etylalkohol Е1510 (ethanol) – 8g; minerálna voda (aqua mineralis) - 91,63g.